O čem PUGB vlastně je? Podívejte se na to!

Je zajímavé, jak se tvůrci počítačových a konzolových her předhánějí v tom, kdo vytvoří nejlépe propracovanou hru, která se chytí u velkého množství hráčů. Zatímco někteří se snaží marně, jiní sklízí obrovské úspěchy. Řeč je i o hře PUGB neboli PlayerUnknow’s Battlegrounds. Jednoduchá, a přitom úspěšná hra, která na herní scéně nese opravdové jméno. Hra si získala tak velký obdiv, že jej okamžitě začali streamovat i nejslavnější herní streameři. Hra se tak následně ještě více rozrůstala.

O čem PUGB vlastně je? Podívejte se na to!

Pokud jste rodičem a přemýšlíte nad tím, že dítěti pořídíte nový herní počítač a k tomu mu zakoupíte také i počítačovou hru, je PUGB tou správnou volbou. Ve zkratce se jedná o hru, kde přibližně stovka počítačových hráčů skončí společně na jednom ostrově. Háček je ale v tom, že přežít může pouze jeden, a tak začíná obrovský zápas o přežití. Jakmile se špatně rozhlédnete nebo jen na vteřinu zavřete oči, počítejte s tím, že jste dohráli, protože si vás najde jiný hráč. Hra byla fenoménem především v roce 2017. Za svou existenci hra prodala přes 20 milionů herních kopií.

Opět je ale důležité zaměřit se na HW požadavky této hry, abyste věděli, jaký herní počítač vlastně dítěti pořídit. Vždy je lepší se dívat na výkonnější počítač, než hra nabízí HW požadavky. Je to převážně z toho důvodu, aby mu vydržel delší dobu a vy tak do něho nemuseli po roce investovat další finanční prostředky. Dalším důvodem je i plynulé hraní. HW požadavky jsou tady opravdu velmi náročné, takže počítejte s procesorem alespoň Intel Core i-3, co se týče grafické karty, tam byste se měli zaměřit na nVidia GeForce GTX 660 2 GB a výše. Paměť RAM se v konečném důsledku zastavila na hodnotě 8.

Herní sestavy pro vaše děti

Ještě, než vás seznámíme s počítačovými sestavami. Je důležité zmínit, že budete pro hru potřebovat přinejmenším 30 GB úložného prostoru. U koupi herní počítačové sestavy bude záležet také na vašem finančním rozpočtu, přinášíme vám dvě stolní sestavy, které tuto hru bez problému spustí. První herní sestavou je počítač vybaven procesorem Intel i5, grafickou kartou Geforce GTX 1050 Ti 4 GB a RAM paměti 8 GB. Úložný prostor vám zde rovněž bude bohatě stačit, v levnější variantě je disk s prostorem 1 TB HDD.

Jestliže je váš finanční rozpočet o něco vyšší, můžete se zaměřit u koupi herní počítačové sestavy pro své dítě na dražší variantu. Ta s sebou přináší procesor Intel i7, grafickou kartu Geforce GTX 1060, paměť RAM 16 GB a úložný prostor 2 TB HDD.

Minimální HW požadavky PUPG

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • Procesor: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
  • Pevný disk: 30 GB volného místa

Doporučené HW požadavky PUPG

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
  • Paměť: 16 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB

Napsat komentář