RECENZE: Tom Clancy’s: The Division 2

Máte rádi akční hry? Dalo by se říct, že každý den hledáte nové a nové hry tohoto žánru, protože máte pocit, že jste doposud neobjevili tu, která by vás skutečně zaujala? Máme pro vás tip, který vás bezpochyby potěší. Ačkoliv je hra již nějaký ten pátek na trhu, s největší pravděpodobností jste ji doposud ještě nevyzkoušeli. Pokud ano, je nejvyšší čas ji opět zapnout a porozumět tak celému příběhu. Dobrých a kvalitních her je celá řada, jen je musíte objevit. Pojďme se spolu podívat na hru, která vás na nějaký čas pobaví.

Tom Clancy’s: The Division 2

The Division 2 je online akční hra, která vás vtáhne do příběhu, jež se odehrává ve Washingtonu, DC. Jde o úspěšné pokračování prvního dílu, který si vysloužil z pohledu recenzí pozitivní ohlasy. Příběh vypráví o agentovi, který se snaží znovu vybudovat město po napadení pandemie neštovic. Dokážete společně navrátit Washingtonu, DC život nebo dostanete strach ještě v samotném začátku? Jak si povedete bude záležet na vás. Hra byla vydaná pro Microsoft Windows, PlayStation 4 i XboxOne. Nic tedy nebrání konzolovým hráčům si ji zakoupit a poté ji vyzkoušet.

Nejspíš jste si všimli toho, že jsme hru představili v režimu online. Ačkoliv jde o akční hru, můžete si ji zahrát i společně se svými přáteli. Vývojáři vyslyšeli touhy hráčů, a tak udělali hru, která se dá dokončit až ve čtyřech hráčích, co se týče plnění misí. Jestliže na katastrofu nestačíte sami, pozvěte do hry své přátelé a společně se pokuste město oživit. Určitě uznáte, že hrát se svými přáteli vám přinese daleko více zábavy než se do dějství pustit svépomocí. Proč tedy nevyužít této funkce, když se přímo nabízí?

„Tom Clancy’s The Division 2“ has new postlaunch content coming Oct. 15. Titled „Episode 2 — Pentagon: The Last Castle,“ the new missions follow the agents as they take on Black Tusks. (Ubisoft)

Hratelnost je propracovanější

Na rozdíl od prvního dílů je hratelnost daleko propracovanější. Právě tento problém se týkal mnoho hráčů, kteří si na špatné vlastnosti přímo stěžovali. To se vám u druhého dílu oblíbené akční hry stát opravdu nemůže.

Minimální HW požadavky Tom Clancy’s: The Division 2

  • Procesor: AMD FX-6350 nebo Intel Core I5-2500K
  • RAM: 8 GM
  • Grafická karta: AMD Radeon R9 270 nebo NVIDIA Geforce GTX 670

Doporučené HW požadavky Tom Clancy’s: The Division 2

  • Procesor: AMD Ryzen 5 1500X nebo Intel Core I7-4790
  • RAM: 8 GB
  • Grafická karta: AMD RX 480 nebo NVIDIA Geforce GTX 970

Napsat komentář