RECENZE: Star Wars Jedi: Fallen Order

Konzolových nebo počítačových her, které se týkají známé sérii Star Wars je celá řada. Ne každý z těchto dílů se ovšem dá považovat za úspěšný, alespoň, co se týče počítačových her. Není se tedy čemu divit, že existují i díly, které se bezpochyby nepovedly, a to natolik, že svůj obdiv nezískali ani u svých fanoušků, kteří Star Wars-em žijí. Pokud i vy máte rádi tyto série a již dlouhou dobu jste se nesetkali s žádnou dobrou hrou, přinášíme vám tip, který vás stoprocentně potěší, protože se týká vynikající Star Wars hry.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Jak jsme psali v předchozím odstavci, společnost, která se zabývá vývojem her Star Wars nemá příliš pozitivní recenze. I přes to, že se jinak jedná o velmi oblíbenou a populární společnost, jež má na svědomí několik počítačových a konzolových her. Na rozdíl od série Star Wars si jiné hry vydané společnosti Electronic Arts získaly nemalý obdiv. Není se čemu divit, pod tuto velkou skupinu patří například i hry typu NHL nebo FIFA. Vraťme se ovšem zpět ke hrám Star Wars.

Nový díl vám totiž přinese určitě pozitivní ohlasy. Star Wars Jedi: Fallen Order vás jinými slovy dostane do kolen. Jde o dobrodružnou hru, ve které vás čeká spoustu nelehkých úkolů a překážek, které budete muset pokořit. Je potřeba také zmínit, že se v tomto díle nedočkáte žádného multiplayeru. Musíte se tedy smířit s tím, že se budete muset probojovávat svépomoci v režimu SinglePlayer. Výhoda je však ta, že jakmile si hru zakoupíte, nečekají na vás žádné další poplatky za různé vylepšení.

Hru si zahrajete i na konzolích

Star Wars Jedi: Fallen Order společnost Electronic Arts vydala nejenom na Microsoft Windows neboli na počítače či notebooky, ale také i na PlayStation 4 a Xbox One. Jestliže jste skutečně fanouškem série Star Wars, je nejvyšší čas tento díl vyzkoušet. Jakmile jej spustíte, během pár vteřin zjistíte, že toho nebudete litovat.

Minimální HW požadavky Star Wars Jedi: Fallen Order

  • Operační systém: 64bit Windows 7/8.1/10
  • Procesor: FX-6100 nebo i3-3220 nebo výkonnější
  • RAM: 8 GB
  • Grafická karta: Radeon HD 7750 nebo GeForce GTX 650 nebo výkonnější

Doporučené HW požadavky Star Wars Jedi: Fallen Order

  • Operační systém: 64-bit Windows 7/8.1/10
  • Procesor: Ryzen 7 1700 nebo i7-6700K nebo výkonnější
  • RAM: 16 GB
  • Grafická karta: RX Vega 56 nebo GTX 1070 nebo výkonnější

Napsat komentář