RECENZE: Total War: Three Kingdoms

Nebaví vás akční nebo závodní hry a raději vyhledáváte ty, u kterých se musí taktizovat? Svým způsobem by se tyto hry daly označit za strategické. Jakmile vymyslíte kvalitní a neprůstřelnou taktiku, vyhráváte. Pokud vyhledáváte skutečně hry tohoto typu, pak byste se měli soustředit na hru Total War: Three Kingdoms. Vývojáři z Creative Assembly si s propracováním hry daly opravdu záležet. Pojďme se podívat na recenzi hry blíže. Následně si sami určíte, jestli je vám hra blízká či nikoliv. Na druhou stranu, milujete-li taktické hry, s největší pravděpodobností bude tato úspěšná.

Total War: Three Kingdoms

Přesouváme se do Číny, přesněji řečeno do období, které pro vás nebude vůbec snadné. The Kingdoms je inspirován románem z příběhu Tří říší. Jestliže nevíte, o jakou dobu jde, pak se bezpochyby připravte na těžké souboje. Rozhodně ve hře neočekávejte mír. Toho se s největší pravděpodobností vůbec nedočkáte. Právě naopak, taktizování je zde skutečně na místě, takže je potřeba se předem připravit na zajímavé souboje, které vás během hraní této hry čekají. Záležet bude na vás, jakou moc budete mít k tomu, přepsat dějiny, do kterých vás vývojáři poslali.

Celková hra je skvělé zpracována, vývojáři si s příběhem pohráli do posledních detailů. Snadné ovládání a dynamičtější hratelnost je toho důkazem. Jste-li připravení k tomu, přepsat historii, nic vám nebude stát v cestě. Musíte jen dokázat, že na to opravdu máte. Jak jsme naznačovali v prvním odstavci, jestliže vás příliš nebaví hry, ve kterých se střílí nebo závodí a rádi byste vyzkoušeli něco nového, je Total War: Three Kingdoms tou správnou volbou. Kromě toho, že budete válčit vás čeká také starost o celou armádu. Postarat se o ni musíte v podobě jídel a žoldu.

Nezapomeňte na generály

V neposlední řadě nezapomeňte na generály. Ujistěte se, že jsou pod vámi šťastní. Věřte nám, že budete mít co dělat, abyste se dokázali postarat o vše, co hra přináší a s čím se vývojáři poprali do posledních detailů.

Minimální HW požadavky Total War: Three Kingdoms

  • Operační systém: Windows 7 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5-760 2,8 GHz / AMD FX-4350
  • RAM: 4 GB
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB / AMD Radeon RX 460 4GB
  • HDD:60 GB

Doporučené HW požadavky Total War: Three Kingdoms

  • Operační systém: Windows 10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5-4670K 3,4 GHz / AMD FX-8370
  • RAM: 8 GB
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580 8GB
  • HDD: 60 GB

Napsat komentář