RECENZE: Doom Eternal – Nostalgický masakr démonů

Kdo by neznal hru, která je mezi námi již několik let? První historie sahá až do roku 1993, kdy byla tato hra velice populární a oblíbená. Dnes se Doom vrací s novou verzi a věřte nám, že se bezesporu máte na co těšit. Doom Eternal vás totiž zavede přesně tam, odkud tato hra pochází. Zahrát si ho budou moct jak hráči stolního počítače nebo notebooku, tak majitelé herních konzolí. Doom Eternal si totiž budou moct zakoupit také hráči PlayStation 4 nebo Xbox One. Chtěli byste poznat neobjevený svět? Co vám v tom brání?

Doom Eternal

Doom Eternal Akční hra Doom Eternal by se jednoduše řečeno dala porovnat k úplné jiné dimenzi. Během této hry si užijete opravdu zajímavé brutální a zároveň velmi krvavé scénky, u kterých vám bude místy až mrazit. Pokud vám vadí pohled na krev, pak tato hra rozhodně není určená pro vás. Vývojová společnost si pohrála prakticky s každými detaily, které k této hře patří. Není se tedy čemu divit, že je nová verze oblíbené hry o to krvavější než ty, které znáte doposud. Mimo jiné přináší nadupanou grafiku, takže se máte na co těšit. Doom Eternal

Jestliže už pro hru běžíte do obchodu, čeká vás několika hodinové hraní. Kromě toho, že je Doom Eternal krvavější a brutálnější, je rovněž i delší. Vy si tak užijete z pohledu hráče více akčních scén, u kterých si vývojáři v žádném případě nebrali servítky. Hra Doom se proslavila právě díky různým monstrům, od démonu, přes peklo až po bohy. To vše se vrací na scénu, jen s tím rozdílem, že uběhlo několik let a vývojáři tak měli daleko více možnosti než kdy dříve. To se projeví už při prvním spuštění hry. Vydejte se zabít všechno zlo a zachránit zemi.

Design zbraní aneb nový pohled na herní vývoj

Co vás s největší pravděpodobností překvapí, je design zbraní. Jakmile uvidíte pár skvělých kousků, věřte nám, že od nich neodlepíte oči. Vše podtrhne ještě fakt, že zbraně jsou sami o sobě z úplně jiného světa.

Minimální HW požadavky Doom Eternal

  • Operační systém: 64-bit Windows 7/64-bit Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5 s 3,3 GHz nebo AMD Ryzen 3 s 3,1 GHz nebo lepší
  • RAM: 8 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB), GTX 1060, GTX 1650 (4 GB) nebo AMD Radeon R9 290 (4 GB) / RX 470 (4 GB)
  • HDD: 50 GB

Doporučené HW požadavky Doom Eternal

  • Operační systém: 64-bit Windows 10
  • Procesor: Intel Core i7-6700K nebo AMD Ryzen 7 1800X nebo lepší
  • RAM: 16 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1080 (8 GB), RTX 2060 (8 GB) nebo AMD Radeon RX Vega56 (8 GB)
  • HDD: 50 GB volného místa

Napsat komentář