RECENZE: Zaklínač 3 jakou cestou se vydáš?

Každý hráč preferuje jiný herní žánr. Zatímco někteří hráči vyhledávají akční nebo závodní hry, jiní preferuji hry, ve kterých se objevují hrdinové. O jedné hře na hrdiny vám více informací povíme v tomto článku. Jestliže jste tedy milovníkem her na hrdiny, pak byste si tento článek neměli ani v nejmenším nechat ujít. Jde o hru, která svým způsobem převálcovala svou konkurenci a není se čemu divit, titul nejočekávanějších her za posledních několik let si bezpochyby zaslouží. S největší pravděpodobností už někteří z vás ví, o jakou hru se jedná. Pokud ne, řeč je o zaklínači 3.

Zaklínač 3

Ve hře se budete moct těšit na několik zajímavých příběhů, o kterých v konečném důsledku rozhodnete čistě jen vy. Jinými slovy bude záležet na vás, jakou cestou se vydáte. Během hry se vám naskytne možnost výběru z několika různých variant. Na základě vašeho výběru tak změníte celý děj neboli příběh hry. Kromě dobře zpracovaných příběhů na vás ve hře čekají i vynikající postavy, dobře propracovaná hra a v neposlední řadě i grafické zpracování.

Vyrazte na lov monster a plňte při této činnosti i zajímavé hlavní a vedlejší úkoly. Troufáte si na to, být zaklínačem? Zaklínač 3 se tak vryl do paměti spoustě hráčů. Zvlášť těm, kteří dávají přednost podobným hrám, kde s hrdinou plní nejrůznější úkoly, zabíjí monstra a snaží se změnit celý příběh hry. Zaklínač 3 si mohou zahrát jednak hráči stolních počítačů nebo notebooku a jednak také hráči herních konzolích. K nim patří například PlayStation 4 nebo XboxOne.

Jste připravení na dobrodružství?

Pokud jste připravení na dobrodružství, které vás při zaklínači 3 čeká, nic vám nebrání v tom, si hru zakoupit a následně dohrát až do úplného konce. Přepište příběh hry podle sebe a pokuste se splnit i vedlejší úkoly. Staňte se mistrem hraní a pokořte rekordy svých přátel. Zaklináč 3 vám odkryje zcela nový svět hry.

Minimální HW požadavky Zaklínač 3

  • Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD Phenom II X4 940
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
  • RAM: 6 GB
  • HDD: 40 GB

Doporučené HW požadavky Zaklínač 3

  • Procesor: Intel Core i7 3770 / AMD AMD FX-8350 – 4 GHz
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 290
  • RAM: 8 GB
  • HDD: 40 GB

Napsat komentář