RECENZE: Age of Empires II Definitive Edition – Legenda oživá

Strategické hry mají své příznivce, důkazem jsou stále nové a nové hry, kterým se vývojáři věnuji naplno. Pokud tak nejde o novou hru, co se týče strategického žánru, zaměřují se vývojáři na různá zlepšení. Jedno z takových vylepšení získala i strategická legenda, která se dá považovat za jednu z nejoblíbenějších her. Řeč je o Age of Empires II Definitive Edition. Lifting se tak postará o nedostatky, kterými hráči trpěli. Zkraťte si svůj volný čas tím, že se vrátíte ke strategické legendě, která si to skutečně zaslouží. Pojďme se na tuto hru podívat z bližšího pohledu.

Age of Empires II Definitive Edition

Pokud jste měli možnost usednout ke klasické verzi Age of Empires II, s největší pravděpodobností vám hraní této hry zabralo několik desítek hodin, a to díky tomu, že se skutečně jedná o strategickou legendu. Právě díky celkového propracování samotné hry vás Age of Empires II dokázal udržet u monitorů několik desítek hodin. Určitě se mezi hráči najdou i ti, kteří si ji rádi pouští do dnes. Na rozdíl od předchozího dílu získalo Age of Empires II mnoho vylepšení. Tyto vylepšení následně ocenili převážně hráči. Především hráči strategických her.

Není pochyb, že tato série patří k nejlepším hrám svého žánru. Vývojáři se o další vývoje svých sérii řádně starají, což dokazuje také fakt, že vzniklo vylepšení s názvem Definitive Edition. Definitive Edition tak může rozzářit oči milovníkům původní verze, protože s sebou přináší spoustu skvělých přídavku. Nové funkce a 4k rozlišení je malou třešničkou na dortu, čím si nový datadisk získal obdiv. Jestliže chcete zavzpomínat na hru Age of Empires II, měli byste si bezpochyby pořídit datadisk s názvem Definitive Edition. Rozhodně toho nebudete litovat.

Zapínejte počítače a pusťte se do hraní

Nemáte Age of Empires II Definitive Edition stále v počítači? Na co čekáte, pusťte se do strategické legendy už dnes.

Minimální HW požadavky Age of Empires II Definitive Edition

  • Procesor: Intel Core 2 Duo nebo AMD Athlon 64×2 5600+
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GT 420 nebo ATI Radeon HD 6850
  • Operační paměť: 4 GB RAM
  • Pevný disk: 30 GB volného místa

Doporučené HW požadavky Age of Empires II Definitive Edition

  • Procesor: Intel i5 2,4 GHz nebo ekvivalent od AMD
  • Grafická karta: Nvidia GTX 650 nebo AMD HD 5850
  • Operační paměť: 8 GB RAM
  • Pevný disk: 30 GB volného místa

Napsat komentář