RECENZE: Forza Horizon 4

Závodní hry se těší stále větší a větší oblibě. Mezi hráči je závodní žánr velmi oblíbený a není se čemu divit. Koho by nebavila rychlá auta? Zvlášť v momentě, kdy je hra do posledního detailu parádně propracovaná. Jestliže máte rádi závodění dvoustopých vozu a baví vás hry, které jsou skutečně vyladěny do posledního detailu, máme pro vás tip, který vás bezesporu potěší. Pokud milujete závodní hry, s největší pravděpodobností tuto hru znát budete. Možná ji někteří z vás již hráli. Výhodou je totiž několik sérii. My se však podíváme na Forza Horizon 4.

Forza Horizon 4 Hoonigan Drift

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 svým způsobem připomíná Burnout. Znáte rovněž známou sérii Burnout? Jestliže ano, bude vás Forza Horizon 4 bavit. Propracovaná závodní hra, ve které se budete moct připojit k ostatním hráčům. Proč neporovnat své síly se svými přáteli nebo s cizími hráči? Ve hře vás čekají světoznámé značky vozidel, od klasických, až po ty nejrychlejší a nejluxusnější. Vyberte si vozidlo vám blízké a snažte se pomocí něho dokázat ostatním hráčům, že je vaše volba ta správná.

Nevýhoda této hry spočívá v tom, že ji vývojáři vydali pouze na platformy Microsoft Windows a XboxOne. Máte-li alespoň jednu z těchto platforem, budete si moct užít Britské ostrovy, na kterých je hra založená. Mimo jiné váš čeká obrovský herní svět, ve kterém se mění dokonce i roční období. S ostatními hráči se tak můžete volně potkat nebo s nimi závodit. Troufá si na závod s vámi každý nebo si vybudujete respekt, který nedovolí ostatním hráčům s vámi závodit? To už bude záležet na vás a vašem skillu. Předveďte se v tom nejlepším světle.

Závodní hra, která vás nezklame

Jak jsme již naznačovali, Forza Horizon 4 je vývojáři propracovaná do posledního detailu. Ať už se jedná o trať, automobily nebo samotnou grafiku. Jakmile hru spustíte, okamžitě si ji zamilujete. O to více ve chvíli, kdy jste závodní fandové.

Minimální HW požadavky Forza Horizon 4

  • Procesor: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz nebo Intel i5 750 @ 2.67Ghz
  • Grafická karta: NVidia 650TI nebo NVidia GT 740 nebo AMD R7 250x
  • RAM: 8 GB

Doporučené HW požadavky Forza Horizon 4

  • Procesor: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
  • Grafická karta: NVidia GTX 970 nebo NVidia GTX 1060 3GB nebo AMD R9 290x nebo AMD RX 470
  • RAM: 12 GB

Napsat komentář