RECENZE: The Sims 4 – vaše virtuální rodinka

Odpočinkové hry, podobně, jako ostatní žánry mají své zastánce. Kdo by si u různých simulátorů a podobných her nechtěl odpočinout a zkrátit si tak volné odpoledne. Pokud i vy patříte mezi typ lidí, kteří by rádi objevili odpočinkovou hru, rádi bychom vám představili jednu z těch, které bezpochyby patří k těm nejoblíbenějším. Jde o sérii Sims. V tomhle případě konkrétně o The Sims 4. Tuhle hru si můžete zahrát již delší dobu, na druhou stranu i přes to stojí za to, jí zmínit. Jestliže jste ji doposud nehráli, rozhodně ji vyzkoušejte. Nejde o náročnou hru, a tak ji lze hrát prakticky kdykoliv.

The Sims 4

The Sims 4 vám nabídne klasický život. Je potřeba zmínit fakt, že ve chvíli, kdy si pustíte originální klasickou hru, nenabídne vám tolik možností, jako jednotlivé datadisky. Teprve s nimi hra nabírá nových rozměrů. Pokud si tedy chcete rozšířit možnosti ve hře, datadisky budou skvělou volbou. Datadisky vám svým způsobem otevřou vše, co se v základní verzi dělat nedá. Jakmile poskládáte všechny datadisky, které byly pro tuto hru vytvořeny, hra nabírá ty správné obrátky, jak jsme již uvedli na začátku tohoto odstavce. Z klasické verze se tak stává skutečný reálný život.

K populárním datadiskům patří například psi a kočky, život ve městě, roční období nebo život na ostrově. Datadisků je pochopitelně více a záležet bude na vás, po jakém z nich sáhnete. Klasická verze vám otevře brány do obyčejného života. Hra byla vydána pro platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 a XboxOne. Pokud tedy máte alespoň jednu z těchto platforem, budete si moct The Sims 4 vyzkoušet. Hra vás určitě pobaví a na nějaký čas i zabaví. Záviset bude na tom, jak moc vás baví tyto odpočinkové hry, bez akčních a závodních scén.

Život dospělé osoby v herním světě

Dokážete se v herním světě postarat o svou herní postavu? Vybudovat svůj rodinný dům, chodit do práce, popřípadě se starat o svá zvířata?

Minimální HW požadavky The Sims 4

  • Procesor: 1,8GHz procesor Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ nebo obdobný
  • Paměť (RAM): alespoň 4 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce 6600 nebo lepší, ATI Radeon X1300 nebo lepší, Intel GMA X4500 nebo lepší
  • Pevný disk (volné místo): Alespoň 15 GB volného místa s alespoň 1 GB dalšího místa pro uživatelský obsah a uložené hry.D

Doporučené HW požadavky The Sims 4

  • Operační systém: 64bitové Windows 7, 8, 8.1 nebo 10
  • Procesor: Intel Core i5 nebo rychlejší, AMD Athlon X4
  • Paměť (RAM): 4 GB RAM
  • Pevný disk (volné místo): Alespoň 18 GB volného místa.
  • Grafická karta: NVIDIA GTX 650 nebo lepší

Napsat komentář