RECENZE: Borderlands 3

Každý herní žánr má své fanoušky, kteří se svých oblíbených her budou pokaždé zastávat. Pokud dáváte přednost například závodním, sportovním nebo strategickým hrám, tento článek s největší pravděpodobností nebude pro vás. Dnes bychom vám rádi představili hru, která se svým žánrem řadí do kategorie FPS her. Přesněji se vyznačuje také štítkem akčních her. Pokud je tato kombinace určená přesně pro vás a rádi byste objevili nové hry, protože vás už Counter Strike omrzel, bezpochyby nás následujte. Získáte tak tip na novou hru, jež vás může skutečně pobavit

O jaké hře se bavíme?

Stále nemáte ponětí o tom, o jakou hru se jedná? Poradíme vám! Jde o Borderlands 3. Hra, která má za sebou již několik úspěšných dílů. Právě proto se společnost Gearbox a 2K Games rozhodlo s vývojem pokračovat i nadále. Samotný vývoj má na starosti společnost Gearbox. O následné vydání se naopak postarala společnost 2K Games. Jak jsme naznačovali v prvním odstavci, hra se řadí do kategorie akčních FPS her, takže jinými slovy se podobá výše uvedené hře Counter Strike. Zahrát si ji budou moct nejenom hráči počítačových her, ale také i ti, kteří dávají přednost konzolím.

Borderlands 3 totiž vyšel nejenom na Microsoft Windows, ale dále také na PlayStation 4 a XboxOne. Ve hře jde především o plnění zajímavých úkolů. Ty jsou rozděleny do dvou hlavních skupin. Tou první jsou tzv. hlavní úkoly, kterým se nevyhnete. Zatímco druhou skupinou jsou úkoly vedlejší. Plnit je můžete buď to svépomocí, bez toho, aniž by vám pomohl jiný spoluhráč nebo v režimu multiplayeru. Tady vám s úkoly budou moct pomáhat další spoluhráči. Je také důležité se zaměřit na nepřátelé, a to z toho důvodu, že z nich padá zajímavé vybavení.

Schopnosti se odemykají postupně

Ve hře sbíráte mimo jiné i nové schopnosti. Ty se vám budou otevírat postupně, dle zkušenosti. Zaměřte se tedy v neposlední řadě i na své zkušenosti, čímž odemknete, jak jste si již mohli všimnout nové schopnosti.

Minimální HW požadavky Borderlands 3

  • Procesor: AMD FX-8350 nebo Intel i5-3570
  • Grafická karta: AMD Radeon HD 7970 nebo Nvidia GeForce GTX 680
  • Operační paměť: 6 GB RAM
  • Pevný disk: 75 GB

Doporučené HW požadavky Borderlands 3

  • Procesor: AMD Ryzen 5 2600 nebo Intel i7-4770
  • Grafická karta: AMD Radeon RX 590 nebo Nvidia GeForce GTX 1060
  • Operační paměť: 16 GB RAM
  • Pevný disk: 75 GB

Napsat komentář