RECENZE: FIFA 2020

Sportovní hry mají na počítačích a konzolích bezpochyby své příznivce. Tento žánr her je tady s námi stejně dlouho, jako samotné herní počítače a konzole. Mezi ty vůbec nejoblíbenější hry patří například FIFA nebo NHL. Právě o fotbalové videohře si v tomto článku povíme bližší informace. FIFA 2020 se považuje za 27. úspěšný díl, který vychází každým rokem. Patříte-li mezi fanoušky fotbalu a nemáte si ho s kým zahrát venku, jednoduše si ho můžete zakoupit na počítač nebo konzoli.

FIFA 2020

FIFA 2020 byla vydaná společnosti Electronic Arts. Ta má konec konců pod sebou více počítačových i konzolových her, a to nejenom ze sportovního žánru. Demo jste si poprvé mohli vyzkoušet 10. září v roce 2019. To ovšem nabízelo omezené množství funkcí a výběru týmu. Mimo jiné jste se mohli dočkat pouze jednoho poločasu. Plnou hru bylo možné vyzkoušet o 9 dní později. Jestliže jste si vyčkali, otevřeli se vám všechny funkce a možnosti, co se týče výběru týmů a způsobu hraní.

FIFA 2020 nabízí především změněné soupisky, které odpovídají reálnému fotbalu. Kromě toho získalo vylepšené grafické zpracování. V neposlední řadě docílili hráči fotbalové videohry svého, kdy je společnost Electronic Arts vyslyšela a upravila tak režim kariéry. Nebaví vás neustále hrát proti počítači nebo jiné režimy? Pak vyzkoušejte online režim, ve kterém si budete moct zahrát nejenom se svými přáteli, ale i s cizími hráči. S nimi lze porovnávat síly a zdokonalovat se tak i nadále ve své videoherní kariéře.

FIFA 20 na všechny platformy

Zajímá vás, jestli si FIFU 2020 budete moct zahrát i vy? Můžete zůstat klidní, protože Electronic Arts myslí na hráče všech platforem, které patří mezi ty vůbec nejoblíbenější. Zahrát si ji tak mohou hráči počítačů, notebooků, ale i konzolí. K těm patří v první řadě například PlayStation 4 nebo Xbox One. Stačí si tak hru objednat a poté nainstalovat. Následně vám nebude nic bránit v cestě ve fotbalové kariéře.

Minimální HW požadavky FIFA 20

  • Procesor: AMD Phenom II X4 965, Intel Core i3-2100 nebo ekvivalent
  • Paměť: 8 GB
  • Grafická karta: AMD Radeon HD 7850 2 GB, NVIDIA GTX 660 2 GB nebo ekvivalent
  • Pevný disk: Alespoň 50 GB volného místa

Doporučené HW požadavky FIFA 20

  • OS: Windows 10 (64bitový)
  • Procesor: AMD FX 8150, Intel i5-3550 nebo ekvivalent
  • Paměť: 8 GB
  • Grafická karta: AMD Radeon R9 270X, NVIDIA GeForce GTX 670
  • Pevný disk: Alespoň 50 GB volného místa

Napsat komentář