RECENZE: Football manager 2020

Jste typ člověka, který rád rozhoduje a má vše pod kontrolou? Jestliže ano, pak vás jistě bude zajímat hra, která nese název Football manager 2020. Pokud vás například FIFA nebo Pro Evolution Soccer příliš nezaujali z toho důvodu, že vás nebaví čistě jen hraní fotbalových her, jistě vás manažerská verze zaujme. Football manager 2020 je navržen tak, abyste se vžili do role skutečného manažera týmu a věřte nám, že každé rozhodnutí se počítá.

Football manager 2020

Jak jsme naznačili v předchozím odstavci, počítejte s tím, že jakékoliv špatné rozhodnutí vás může stáhnout dolů. Je tedy potřeba každé rozhodnutí předem důkladně zvážit, jestli se skutečně oplatí či nikoliv. Vedení týmu není jenom o tom sdělit hráčům, že mají vyhrát. Čeká vás daleko náročnější činnost a procesy, během kterých se zapotíte. Rozhodně to není ani o tom, rozmístit pár sestav a myslet si, že výhru máte v kapsi. Při vedení týmu budete muset přemýšlet. V opačném případě totiž začnete prohrávat zápas po zápase.

Nová vezre úspěšného fotbalového manažera vám dává daleko větší volnost narozdíl od předchozí verze. Jestliže jste připravení vést tým, nic vám nebude stát v cestě. Vyzkoušejte si roli opravdového manažera, který má pod sebou celý fotbalový tým. Hra byla vydaná jak pro Microsoft Windows, tak pro Mac OS a iOS. Dále si ji bez problému můžete stáhnout i na mobilní telefony s operačním systémem Android. Hrát úspěšného manažera tak budete moct i v městské hromadné dopravě nebo v čekárně u lékaře.

Vžijte se do role manažera

Ať už zvolíte jakoukoliv cestu a taktiku, zkuste se maximálně vžít do role manažera. Vezměte si příklad z televize a popřemýšlejte maximálně nad tím, co je potřeba pro svůj tým udělat. Máte na to, vést fotbalové mužstvo? Dotáhněte svůj tým na vrchol a buďte tak vidět ve své kariéře na každé pozici.

Minimální HW požadavky Football manager 2020

  • CPU: Intel Pentium 4 (64-bit), Intel Core 2 nebo AMD Athlon 64 – 2.2 GHz
  • RAM: 2 GB RAM
  • GPU: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT nebo AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650
  • Disk: 7 GB

Napsat komentář