RECENZE: Mortal Kombat 11 Nic vám nebrání v cestě!

Kdo by neznal legendární bojovku Mortal Kombat? Hra, ve které bylo prakticky vše dovoleno se téměř každým rokem může pyšnit novým dílem. Tím nejnovějším je Mortal Kombat 11 a musíme vám po pravdě sdělit, že se máte rozhodně na co těšit. Bojovka, která vás vtáhne do úplně jiné dimenze je tady a věřte nám, že to bude nářez. Vývojáři si ani v nejmenším nebrali servítky, a tak se dočkáte i spousty krve a hororových scén, ze kterých vám bude mrazit.

Mortal Kombat 11

V předchozím odstavci jste se mohli dozvědět o tom, že Mortal Kombat má další úspěšné pokračování, které už je na trhu již nějakou dobu. I přes to tato hra stojí za bezpochyby za zmínku, už jenom z toho důvodu, že ji vývojáři doladili do posledního detailu. Vy si tak hru můžete zakoupit a následně si užívat krvelačné scény a chvaty, ze kterých vám bude mrazit, jak jsme naznačovali v odstavci výše. To platí i o hororových scén, kdy nebudete mít problém vytrhout nepříteli srdce z těla. Těšit se budete moct jak na postavy z předchozích dílů, tak i na nové, které prozatím neznáte.

Pokud vás předchozí díly nadchly, určitě se máte na co těšit. Záleží ovšem na vás, jestli máte odvahu na to, spustit tuto hru a ukázat světu, co dokážete se svou postavou. Vyberte si hrdinu a poté se s ním zkuste probojovat do síně slávy. Jedině tak si vybudujete respekt, o kterém si na začátku hry můžete nechat jen snít. Mortal Kombat 11 vám nabídne i spoustu novinek, počínaje novou formou postavy a konče u různých zbraní, chvatů nebo herních módů. Jak bylo již řečeno, máte se na co těšit!

Nic vám nebrání v cestě!

Na co ještě čekáte? Objednávejte Mortal Kombat 11 a vyrazte na bojové zápasy. Jakmile vaše hranice překročí několik desítek zápasů, věřte nám, že svou postavu budete ovládat na maximální možné úrovni. Přejeme vám úspěch a prožitek ze hry.

Minimální HW požadavky Mortal Kombat 11

  • Procesor: Intel Core i5-750 2,66 GHz, AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz nebo AMD Ryzen 3 1200 3,1 GHz
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 670, Nvidia GeForce GTX 1050 nebo AMD Radeon HD 7950 nebo AMD Radeon R9 270

Doporučené HW požadavky Mortal Kombat 11

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3,10 GHz, AMD FX-6300 3,5 GHz nebo AMD Ryzen 5 1400 3,2 GHz
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 780, Nvidia GeForce GTX 1060 nebo AMD Radeon R9 290 nebo AMD Radeon RX 570
  • Operační paměť: 8 GB RAM

Napsat komentář