Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 Recenze

Čínského výrobce značky Xiaomi s největší pravděpodobností doposud znáte jako předního výrobce mobilních telefonů. Není se čemu divit, mobilní telefony značky Xiaomi dominují vysokým výkonem a nižší počáteční investici, na rozdíl od svých konkurentů, kteří mají ceny i mnohonásobně vyšší, budeme-li se dívat na shodné výkony. Právě tímto přístupem si značka Xiaomi získala obrovský obdiv českých uživatelů. Pokud byste náhodně zastavili deset kolemjdoucích osob, určitě alespoň jedna třetina z nich bude mít v kapse chytrý mobilní telefon této značky. Jedná se však čistě jen o výrobce mobilních telefonů?

Xiaomi už dávno není pouze výrobcem telefonů!

Pokud si myslíte, že se Xiaomi zabývá jen výrobou mobilních telefonů, musíte vás zastavit. Xiaomi se mimo jiné zabývá i vývojem elektrických koloběžek. Důkazem je toho model Xiaomi Mi Scooter 2. V tomto článku si tuto elektrickou koloběžku představíme z bližšího úhlu. Čím vás tato koloběžka dostane bezpochyby do kolen? V první řadě se může pyšnit svou velikosti. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 je rozkládací, takže ji snadno budete moct uskladnit i v menších prostorách. Mimo jiné dále dominuje svou tichosti, odolnosti a rychlosti.

Získává tak prioritní vlastnosti, na které se mnoho uživatelů při koupi elektrických koloběžek dívá. Pokud i vy přemýšlíte nad pořízením elektrické koloběžky, není od věci zařadit tento model na svůj seznam potenciálních strojů. Hmotnost elektrické koloběžky se zastavil na hranici 12,5 kg. Když si vezmete, že v sobě ukrývá elektrický pohon, je tato váha více než přijatelná. Své váhy elektrická koloběžka dosáhla díky leteckému hliníku, jež je odolný, ale zároveň velmi lehký. Elektrická koloběžka je velmi jednoduchá na ovládání, a to jak na cestách, tak při uskladnění.

Jízdní vlastnosti? Perfektní!

Jízdní vlastnosti elektrické koloběžky Xiaomi Mi Scooter 2 jsou naprosto dokonalé. Je pochopitelně potřeba myslet na váhový limit. Pokud jej ovšem splňujete, nezáleží na tom, zda vážíte 60 nebo 90 kg. Jízdní vlastnosti budou prakticky totožné. Elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Scooter 2 mohou využívat osoby s hmotnosti do 100 kg. Co se týče velikosti, osoba by měla měřit v rozmezí od 120 do 200 cm. Věková hranice je následně stanovená od 16 let.

Napsat komentář